osnowy geodezyjne
osnowy geodezyjne
grawimetryczne i magnetyczne
granice administracyjne
granice administracyjne
zdjęcia lotnicze
zdjęcia lotnicze
nazwy geograficzne
nazwy geograficzne
mapy tematyczne
mapy tematyczne
baza danych obiektów
baza danych obiektów
ogólnogeograficznych
ortofotomapa
ortofotomapa
numeryczne dane wysykościowe
numeryczne dane wysykościowe
baza danych obiektów topograficznych
baza danych obiektów topograficznych
BDOT 10k
mapy topograficzne drukowane
mapy topograficzne drukowane

Aktualności

21. Piknik Naukowy

3 czerwca 2017 r. CODGiK po raz drugi uczestniczył w Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Tematem przewodnim tegorocznego 21. Pikniku była „Ziemia” – tak nam bliska. Na stanowisku CODGiK w przystępnej formie, głównie poprzez gry i zabawy zaprezentowany został szereg zagadnień związanych ze współczesną geodezją, kartografią i fotogrametrią, a w szczególności czym jest numeryczny model terenu, różne rodzaje odwzorowań kartograficznych i układów współrzędnych stosowanych w Polsce, różne rodzaje map, w tym mapy dla osób niewidzących i słabowidzących i wiele innych. Olbrzymim zainteresowaniem cieszył się pokaz samolotu bezzałogowego, możliwość lotu na symulatorze lotów, a także zabawa w interaktywnej piaskownicy pozwalającej na wizualizację ukształtowania terenu w technologii rzeczywistości rozszerzonej. Nasze stanowisko cieszyło się ogromnym powodzeniem wśród odwiedzających również dzięki możliwości obejrzenia Stadionu Narodowego na modelu stereoskopowym ze zdjęć lotniczych. Mamy nadzieję, że wszyscy którzy nas odwiedzili spędzili z nami czas przyjemnie i wartościowo.

 

Ze swojej strony zespół CODGiK chciałby serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za wspólną dobrą zabawę, zaś organizatorom tego wydarzenia za możliwość udziału w tym fantastycznym święcie nauki.

DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA

 

Więcej…

Ogłoszenie wyników naboru: Geodeta w Wydziale Fotogrametrii

Nabór zakończony.

Nie wyłoniono kandydata do zatrudnienia.  

Ogłoszenie o naborze: Geodeta w Wydziale Fotogrametrii

Nabór zakończony.

Nie wyłoniono kandydata do zatrudnienia.  

       
Ogłoszenie o naborze    
 
 

Komunikaty

24 grudnia w CODGiK dniem wolnym od pracy

W związku z Zarządzeniem NR 1 Dyrektora Centralnego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej Kartograficznej z dnia 07 stycznia 2015 r. w sprawie wyznaczenia w Centralnym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej dni  wolnych od pracy za święta przypadające w 2015 r. w soboty uprzejmie informujemy, że dzień 24 grudnia 2015 roku (czwartek) jest dniem wolnym od pracy w Centralnym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w zamian za święto przypadające w sobotę w dniu 26 grudnia 2015 roku. 

W dniu 14 sierpnia 2015 roku – CODGiK nieczynny

W związku z Zarządzeniem NR 1 Dyrektora Centralnego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej Kartograficznej z dnia 07 stycznia 2015 r. w sprawie wyznaczenia w Centralnym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej dni wolnych od pracy za święta wypadające w 2015r. w soboty uprzejmie informujemy, że dzień 14 sierpnia 2015 roku (piątek) jest dniem wolnym od pracy w Centralnym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w zamian za święto przypadające w sobotę, w dniu 15 sierpnia 2015 roku.

Nieczynne konto PKO SA

Szanowni Państwo,

Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej uprzejmie informuje, że od dnia 1 maja 2015 r. konto banku PKO SA jest nieczynne. Wpłaty prosimy kierować na numery kont banku BGK, zamieszczone na stronie internetowej.