Szkolenia.

 

Temat aktualnego szkolenia

 

„Historia tworzenia osnów geodezyjnych jako baza obecnego ich kształtu i przedstawienie sposobów na rozwiązywanie problemów z prowadzeniem i modernizacją osnów geodezyjnych po wprowadzeniu nowych przepisów prawa”.

 

W trakcie zajęć, przez uczestników szkolenia mogą być przedstawiane konkretne problemy związane z modernizacją osnów geodezyjnych, które wspólnie postaramy się rozwiązać..

 

Szkolenie jednodniowe
Zapewniamy jeden posiłek obiadowy, herbatę i kawę
Koszt szkolenia 290 zł/ osoba.
Szkolenie zostanie przeprowadzone jeżeli w uzgodnionym terminie zgłoszą się co najmniej 4 osoby. Terminy szkolenia do uzgodnienia pod nr tel. 22 532 25 86 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Przeprowadzono dotychczas szkolenia przede wszystkim dla przedstawicieli służby geodezyjnej szczebla powiatowego.

Ad1 zdjecie1

Ad1 zdjecie2

 

Pomoc ekspercka w zakresie osnów

Służymy pomocą szczególnie przedstawicielom służby geodezyjnej szczebla powiatowego odpowiedzialnym za osnowę szczegółową jak i inwestorom, którzy mają za zadanie wznowić zniszczone punkty osnowy przy :

  • opracowaniu warunków technicznych dla modernizacji i pomiaru sieci geodezyjnej
  • opracowaniu projektu modernizacji osnów geodezyjnych lub wznowienia zniszczonych punktów
  • prowadzeniu nadzorów geodezyjnych nad wykonywaną pracą geodezyjną
  • wyrównaniu osnów geodezyjnych w oparciu o dane z pomiarów nowych i archiwalnych

Pracownicy Działu Osnów Podstawowych posiadają duże kwalifikacje i doświadczenie w zakresie opracowań osnów geodezyjnych. W ramach współpracy z GUGiK opracowywane były warunki techniczne na wykonanie prac związanych z zakładaniem i modernizacją osnów podstawowych oraz projekty modernizacji osnów. Prowadzimy również nadzory geodezyjne nad realizacją zadań związanych z tymi tematami.

Pracownicy działu posiadają uprawnienia z zakresu 3, o których mowa w art. 43 pkt. 3 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne