Poniżej znajdują się wnioski na materiały, wydawnictwa i usługi wykonywane w Centralnym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (CODGiK).
Po pobraniu, wypełnieniu i podpisaniu wnioski należy przesłać:

 • w formie dokumentu elektronicznego:
  za pomocą skrzynki podawczej (wymagany profil zaufany) na portalu ePUAP lub drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wymagany podpis elektroniczny)
 • w formie pisemnej na adres:

  Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
  ul. Jana Olbrachta 94B
  01-102 Warszawa

  przyjęcia interesantów od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:15 do 15:15

 
Wybierz kategorię formularzy:

 

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi, iż wraz ze zmianą przepisów prawa zmianie uległy wzory wniosków na udostępnienie danych z czgik. W związku z powyższym od dnia 12 lipca br. prosimy o korzystanie z nowych wniosków (zamówienia złożone na starych wnioskach nie będą posiadały danych niezbędnych do ich realizacji). Po wypełnieniu i złożeniu w CODGiK wniosków na materiały z czgik nie będzie możliwości ich skorygowania bądź zmiany. Prosimy zatem o szczególne zwrócenie uwagi na ich poprawne i kompletne wypełnienie (zmiany w realizacji zamówienia będą wymagały ponownego złożenia wniosku w CODGiK).

Aktualny zakres danych dostępnych w czgik przedstawiają skorowidze: http://www.codgik.gov.pl/index.php/skorowidze.html

W celu usprawnienia i skrócenia czasu realizacji zamówienia prosimy o załączanie do wniosków (w miarę potrzeb i możliwości) zakresów zamówienia w formie wektorowej (shp, dgn, dxf, kml).

Celem dookreślenia zakresu wnioskowanych wszystkie komórki merytoryczne CODGiK są do Państwa dyspozycji pod właściwymi numerami telefonów http://www.codgik.gov.pl/index.php/o-codgik/adresy-i-telefony.html.

W celu umożliwienia Państwu wstępnego oszacowanie wartości zamówienia, udostępniamy Kalkulator Opłat dostępny pod adresem: http://www.codgik.gov.pl/kalkulator_codgik.html.


Administratorem danych osobowych podawanych w formularzach jest Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (CODGiK) z siedzibą w Warszawie przy ulicy Jana Olbrachta 94 B. Dane przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu realizacji zamówienia.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zrealizowania zamówienia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.